Domowa instalacja fotowoltaiczna to:

  • Oszczędność dla Ciebie
  • Niezależność od rosnących cen energii
  • Własny prąd, a nawet zapas energii na wypadek przerw w dostawie,
  • Wzrost wartości twojej nieruchomości
  • Ekologia i czyste powietrze
1. Moduły fotowoltaiczne
2. Falownik/inwerter
3. Urządzenia elektryczne
4. Bank energii
5. Licznik energii
6. Sieć energetyczna

Przyszłość należy do osób, które potrafią przewidzieć trendy. Już dziś zainwestuj we własną elektrownię fotowoltaiczną i korzystaj z darmowej energii. Zapomnij o wysokich rachunkach za prąd – zdobędziesz niezależność i zmniejszysz swoje wydatki nawet od 90%.

Jak to działa?

Obecny system rozliczania energii przez prosumentów w Polsce obowiązuje od 1 lipca 2016 roku i nazywa się systemem opustów. Umożliwia on magazynowanie nadwyżki energii wyprodukowanej z instalacji fotowoltaicznej w sieci dystrybucyjnej. Jedynym warunkiem, który trzeba spełniać aby móc korzystać to umowa kompleksowa za obrót i dystrybucję energii elektrycznej.

Obliczamy Twoje oszczędności

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, a przede wszystkim przekonać się, ile zaoszczędzisz w swoim indywidualnym przypadku, skontaktuj się z naszymi ekspertami. Oferujemy bezpłatną wycenę oraz symulację produkcji energii. Każdy projekt jest ściśle dostosowany do potrzeb zarówno indywidualnych, jak i biznesowych klientów. Czy wiesz, że istnieje możliwość korzystnego kredytowania Twojej słonecznej inwestycji? Zadzwoń, napisz, z pewnością uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania!

Czy wiesz, że istnieje możliwość korzystnego kredytowania Twojej słonecznej inwestycji?

Zadzwoń, napisz, z pewnością uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania!