Największe zapotrzebowanie i zużycie energii elektrycznej na świecie dotyczy przemysłu. Już dziś możecie wprowadzić drastyczne oszczędności w wydatkach na energię elektryczną. Inwestując w swój własny system fotowoltaiczny możecie nie tylko ograniczyć wydatki związane samym rachunkiem, przez spożytkowanie wyprodukowanego prądu na własne potrzeby, ale też obniżyć poziom przydzielonej mocy, a niekiedy również poziom zabezpieczeń.

Montaż paneli możliwy jest na gruncie, budynkach magazynowych (o dachach płaskich i spadzistych), a także na wiatach typu car-port.

Firmom proponujemy w pierwszej kolejności szczegółowy audyt energetyczny, którego celem jest analiza zarządzania energią w przedsiębiorstwie, w tym określenie źródeł najwyższych strat, prognoza poprawy i optymalizacja wszystkich procesów poboru i oddawania energii.

Nasz zespół, składający się z doświadczonych inżynierów, jest w stanie wykryć wadliwe urządzenia, połączenia oraz upływność, określić poziom oddawanej do sieci energii biernej i zaproponować konkretne rozwiązania dla zidentyfikowanych problemów.

Sieciowa instalacja fotowoltaiczna na dachu skośnym

Moc zainstalowana: 44.80 kW
Lokalizacja: Toruń, woj. Kujawsko-Pomorskie
Moduły: Sunlink SL-280
Falownik: Growatt 40000TL-3-S

Sieciowa instalacja fotowoltaiczna na dachu płaskim

Moc zainstalowana: 40.18 kW
Lokalizacja: Kościan, woj. Wielkopolskie
Moduły: Canadian Solar CS6K 285W
Falownik: 2x Fronius Symo 20.0-3-M