Jesteśmy nowoczesną dynamicznie rozwijającą się firmą z branży OZE. istniejącą od 2011r. Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań kompleksowych – od projektu poprzez montaż, uruchomienie aż po utrzymanie systemów odnawialnych źródeł energii elektrycznej. Zawsze rozpoczynamy współpracę od wnikliwej analizy potrzeb po to, by dobrać optymalne rozwiązania, wszystko w oparciu o fachowe wsparcie techniczne naszego zespołu. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych wyzwań, gdyż nasze doświadczenie zdobywaliśmy na wymagającym rynku krajów rozwijających się Afryki gdzie dostarczaliśmy kompletne systemy fotowoltaiczne.

Specjalizujemy się w dostawie systemów fotowoltaicznych dedykowanych dla domów, przedsiębiorstw jak i obiektów rolniczych. Są to systemy:  
–  On-Grid, podłączone do sieci energetycznej, nastawione na własne zużycie jak i oddawanie nadwyżki do sieci,  
–  Off-Grid, niezależne układy autonomiczne/wyspowe, pozwalające na uniezależnienie się od dostawcy energii elektrycznej,
–  Hybrydy połączanie obu powyższych rozwiązań.  

Nasze biuro mieści się w centrum Torunia. Również w Toruniu posiadamy własną halę produkcyjną i prototypownię, gdzie realizujemy najróżniejsze projekty. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, tworząc dedykowane i wyjątkowe produkty. Nasz zakres działań i tworzone produkty ilustrują poniższe grafy. Szczegółowy opis produktów znajdą Państwo na naszej stronie.